závod okolo Vírské přehrady

Dnes v sobotu 31.5. 2014 se běžel závod okolo Vírské přehrady.Ráno za slunečného počasí jsme vyrazili směr Žďár nad Sázavou do obce Vír ,kde se nachází velkolepá přehrada. Vysočina je prostě nádherná. Na start se postavilo 92 závodníků . Nechyběl zde např. Dan Orálek , Jan Janů , Václav Ožana který zde oslavil 50. narozeniny , Vašku blahopřejeme. Ivana Martincová , Anna Krátká a další. Počasí se během závodu střídalo ,sluníčko déšť, vítr,kroupy . Do cíle jako první doběhl Jan Janů ,druhý Jan Kohout a třetí Dan Orálek. Z žen 1.místo Ivana Martincová , 2.místo Tereza Procházková , 3.místo obsadila Anna Krátká. Nás zde zastupovali dva závodníci .Roman Sedláček Activity Lanškroun který obsadil 7.místo ve své kategorii,jinak celkově 25. místo. A druhým závodníkem který běžel v našem klubovém tričku byl Josef Skalický 5.místo ve své kategorii celkové 23.místo. Všem velké uznání a velká gratulace.