Železný muž

V sobotu 22.6.2013 se konal v Otrokovicích dlouhý triatlon 226km 3.8 plavání, 180 kolo, maraton 42,2/, letos byl tento závod mistrovstvím české, slovenské republiky . Příznivci Activiti Lanškroun byly při tom. Milan Gregora zabojoval a vešel se do magické 11-hodinovky s časem 10:59:14. Dalším závodníkem na startu v premiéře byl Roman Sedláček s časem těsně pod 12 hodin 11:58:55. Letošní závod byl těžký, hned před plaváním k nevoli závodníků rozhodčí zakázali neoprény. Hold teplota vody na Štěrkovišti v hloubce 80 cm přesáhla 26 stupnů. Kolo se jelo za velkého tepla, kolem oběda se rozfoukalo, vítr pak ustával v další disciplíně, kterou byl běh. Maraton po asfaltu s minimálním zakrytím ve 30 stupních byl velmi náročný. O to více káždého závodníka potěšil doběh. Výsledky závodu budou zvěřejněny
na http://www.moraviaman.cz/tufo_moraviaman_triatlon/vysledky/. K ruce závodníkům byl Ota Sadílek. V závodě zvítězil Petr Vabroušek. Za Iscarex zabojoval Petr švorčík s časem cca 11:44

Máme zde pár fotek ze závodu od Hedy Sedláčkové, tímto ji děkuji a oběma chlapům gratulujeme. Leňa